Strona główna     

NAUCZYCIELE

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczane przedmioty 

1

  • BAŁA MARIA
  • Religia, historia

2

  • BAREJA  BOGDAN
  • Religia

3

  • BEMKE KAMILA
  • Plastyka, technika, logopedia

4

  • BERGMANN MARIOLA
  • Język polski

5

  • BŁAŻEJEWSKI TOMASZ
  • Wychowanie fizyczne

6

  • BŁOCH BOŻENA
  • Język polski

7

  • BRADTKE ZENON
  • Religia, język kaszubski

8

  • BUDZISZ-ZELEWSKA  ANITA
  • Geografia, matematyka

9

  • CENTKOWSKI ADAM
  • Wychowanie fizyczne, geografia

10

  • CENTKOWSKI LECHOSŁAW
  • Wychowanie fizyczne

11

  • CEYNOWA ANGELIKA
 

12

  • CEYNOWA KAROLINA
  • Język polski

13

  • CZAJA BARBARA
  • Wos, język niemiecki

14

  • DETTLAFF KATARZYNA
  • Biologia, chemia

15

  • DETTLAFF ZYTA
  • Edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski

16

  • DUDEK WERONIKA
 

17

  • FORNECKA WIESŁAWA
  • Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

18

  • GAFFKE PAULINA
  • Wychowanie fizyczne

19

  • GAJEWSKA ANNA
  • Edukacja wczesnoszkolna

20

  • GOYKE HALINA
  • Historia, wos, język kaszubski

21

  • GRZENKOWICZ AGNIESZKA
  • Wychowanie przedszkolne

22

  • JAKUBOWSKA KATARZYNA
  • Język angielski

23

  • JANCZAK  MIROSŁAWA
  • Pedagog szkolny

24

  • JASKUŁKA HANNA
  • Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

25

  • JEKA-ROESKE JOLANTA
  • Edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski

26

  • KAMIŃSKI SZYMON
  • Muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa

27

  • KLAFFKE KATARZYNA
  • Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

28

  • KORTAS OLGA
  • Język angielski

29

  • KORTHALS KATARZYNA
  • Wychowanie przedszkolne, logopedia

30

  • KOWALSKA EWA
  • Wychowanie przedszkolne, przyroda

31

  • KRAMP LUCYNA
  • Matematyka

32

  • KRYSTKIEWICZ BEATA
  • Fizyka, informatyka

33

  • KRYSTKIEWICZ MACIEJ
  • Fizyka, informatyka

34

  • KUJAWSKA WIESŁAWA
  • Wicedyrektor, plastyka

35

  • KUPTZ KRZYSZTOF
  • Wicedyrektor, wychowanie fizyczne, geografia

36

  • KUR MARIANNA
  • Świetlica

37

  • KWIDZIŃSKA ALEKSANDRA
  • Psycholog szkolny

38

  • LANDOWSKA JOANNA
  • Edukacja wczesnoszkolna

39

  • LIPOWSKI KRZYSZTOF
  • Język polski

40

  • MACHALSKA JADWIGA
  • Edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski

41

  • MANTYCH BEATA
  • Religia

42

  • MANTYCH MACIEJ
  • Matematyka

43

  • MARSZALL WIOLETA
 

44

  • MECHLIŃSKA ANNA
  • Wychowanie przedszkolne

45

  • MEYER BOGUSŁAWA
  • Edukacja wczesnoszkolna

46

  • OKOŃ KARINA
  • Biologia, przyroda

47

  • ORZEŁ AGATA
  • Wychowanie przedszkolne

48

  • PERŁAK JACEK
  • Dyrektor, religia

49

  • POMIECZYŃSKI PATRYK
  • Matematyka

50

  • RĄPCA JOANNA
  • Język angielski

51

  • RORAFF HANNA
  • Nauczyciel wspomagający

52

  • SCHMIDT MARIA
  • Plastyka, technika

53

  • SCHULZ CELINA
  • Matematyka

54

  • SILUTA MONIKA
  • Edukacja wczesnoszkolna

55

  • STYN BEATA
  • Język polski

56

  • STYN WOJCIECH
  • Wychowanie fizyczne

57

  • SZCZERBA PATRYCJA
  • Biblioteka, świetlica

58

  • SZEWCZAK PAWEŁ
  • Wychowanie fizyczne

59

  • WIŚNIEWSKA EWA
  • Przyroda, rewalidacja, wychowanie do życia w rodzinie

60

  • ZACZEK GRAŻYNA
  • Pedagog szkolny

61

  • ZACZEK KATARZYNA
  • Język angielski

62

  • ZIELKE AGNIESZKA
  • Nauczyciel wspomagający