<strona główna>

Koncert z okazji piątej rocznicy nadania imienia.

    Wspaniałym dopełnieniem zorganizowanych w czwartek, 21 maja’2015 r. w Gimnazjum Jana Pawła II w Krokowej uroczystości rocznicowych był wieczorny piątkowy koncert muzyczno- poetycki. Już tradycyjnie występ zadedykowano wszystkim sympatykom i przyjaciołom szkoły. Na szkolnej scenie pojawiła się imponująco liczna grupa uczniów(30 osób), którzy zaśpiewali utwory z repertuaru TGD (Trzeciej Godziny Dnia) przygotowane pod niezawodnym kierunkiem p. Szymona Kamińskiego. Uczniom akompaniował zespół w składzie: p. Szymon Kamiński, p. Wojciech Kamiński, p. Mateusz Radziejewski, p. Łukasz Nowicki oraz p. Damian Kass. Liryczny, a w końcowej części nawet dynamiczny koncert  bardzo się spodobał licznie zgromadzonej publiczności.

    Przed występem, a także po nim, w szkolnej kawiarence goście mieli możliwość skorzystać  z poczęstunku, na który złożyły się kawa, pyszne ciasta i owoce przygotowane tradycyjnie przez rodziców gimnazjalistów.

    Piątkowe spotkanie, związane z 5. rocznicą nadania imienia Jana Pawła II naszemu gimnazjum, uświetniła jeszcze jedna ważna uroczystość. Przed występem uczniów pani mgr Mariola Ciskowska, otrzymała z rąk wiceministra, sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi p. dra Kazimierza Plocke, Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany przez Ministra Edukacji za szczególne zasługi w zakresie edukacji i wychowania oraz znaczącą działalność publiczną.

Serdecznie gratulujemy wieloletniej Pani Dyrektor naszego gimnazjum!

J.Ł.