<strona gwna>

Podsumowanie Finau Wojewdzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przeajowych

Po zwycistwie w powiatowych zawodach reprezentacja chopcw Szkoy Podstawowej w Krokowej 16 padziernika br. rywalizowaa w Gdyni w finale wojewdzkim. Bieg tak jak na szczeblu powiatowym polega na przebiegniciu kolejno 10-ciu zawodnikw dystansu o dugoci 1000m. Trasa typowo przeajowa poprowadzona bya w terenach lenych wok gdyskiej hali widowiskowej, a na modych adeptw biegw czekay liczne przeszkody: boto, skoki przez przeszkody czy ostry podbieg pod wzniesienie. Nasi zawodnicy walczyli na caego w wikszoci z zawodnikami na co dzie trenujcymi biegi. Ostatecznie w skali caego wojewdztwa zajlimy 12 miejsce. Dziki zajtej lokacie zdobylimy bardzo duo punktw do klasyfikacji prowadzonej przez Wojewdzki Szkolny Zwizek Sportowy w Gdasku. Dzikuj wszystkim uczniom Naszej Szkoy, ktrzy uczestniczyli w sportowej rywalizacji, rodzicom za zgod na udzia ich dzieci, organizatorom za wietn imprez. Za udzia w zawodach przyznawane s punkty do rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoy oraz Najbardziej Usportowion Klas.

Ze sportowym pozdrowieniem, Adam Centkowski