<strona główna>

  HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Celem dyżuru jest stworzenie okazji do indywidualnych rozmów, porad i konsultacji dla zainteresowanych rodziców.

                  Harmonogram obowiązuje od 11 marca 2019r.

Lp.

Nazwisko i imię

przedmiot

dzień, godz. lekcyjna

1

ROŻEK ANDRZEJ

dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki

 w godz. pracy dyrektora

2

WIŚNIEWSKA EWA

wicedyrektor, nauczyciel przyrody, wdż

 w godz. pracy wicedyrektora

3

BUDZISZ-ZELEWSKA  ANITA

wicedyrektor, nauczyciel geografii

 w godz. pracy wicedyrektora

4

BAŁA MARIA

nauczyciel historii, religii

 wtorek, 7.15 – 8.00

5

BAREJA  BOGDAN

nauczyciel religii

 środa, 14.20 – 15.05

6

BELTER MARIA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 poniedziałek, 7.30 -8.00

7

BEMKE KAMILA

nauczyciel klas specjalnych, techniki

 poniedziałek, 9.35 -10.30

8

BERGMANN MARIOLA

nauczyciel j. polskiego

 piątek 10.40 – 11.25

9

BIZEWSKI MARIUSZ

nauczyciel wychowania fizycznego

 poniedziałek, 9.45 -10.30

10

BŁAŻEJEWSKI TOMASZ

nauczyciel wychowania fizycznego

 środa, 12.45 – 13.30

11

BŁOCH BOŻENA

nauczyciel j. polskiego

 wtorek, 7.15 – 8.00

12

CENTKOWSKA MIROSŁAWA

nauczyciel wychowania fizycznego

 wtorek, 10.30 – 11.25

13

CENTKOWSKI ADAM

nauczyciel wychowania fizycznego

 piątek 13.30 – 14.20

14

CENTKOWSKI LECHOSŁAW

nauczyciel wychowania fizycznego

 poniedziałek, 10.30 -11.15

15

CEYNOWA ANGELIKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 poniedziałek, 7.20 -8.00

16

CYRA URSZULA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wtorek, 7.20 – 8.00

17

CZAJA BARBARA

nauczyciel WOS-u

 poniedziałek, 9.45 -10.30

18

DETTLAFF KATARZYNA

nauczyciel chemii, biologii

 czwartek, 12.45 – 13.30

19

DETTLAFF ZYTA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, j. kaszubskiego

 poniedziałek, 10.40 -11.25

20

DUDEK WERONIKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 ----------------------

21

FORNECKA WIESŁAWA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 środa, 8.50 – 9.35

22

GOYKE HALINA

nauczyciel historii, j. kaszubskiego

 środa, 11.35 – 12.20

23

HOCHSZULC TERESA

nauczyciel religii

 poniedziałek, 9.45 -10.30

24

JAKUBOWSKA KATARZYNA

nauczyciel j. angielskiego

 wtorek, 11.35 – 12.20

25

JANCZAK  MIROSŁAWA

pedagog szkolny

 w godz. pracy pedagoga

26

JASKUŁKA HANNA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej specjalnej

 piątek 9.35 – 10.30

27

JEKA-ROESKE JOLANTA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, j. kaszubskiego

 poniedziałek i środa 10.30 – 11.25

28

KAMIŃSKI SZYMON

nauczyciel muzyki, EDB, zajęć artystycznych

 poniedziałek, 10.40 -11.25

29

KLAFFKE KATARZYNA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 środa, 8.00 – 8.45

30

KORTHALS KATARZYNA

nauczyciel logopeda

 piątek 10.40 – 11.25

31

KOWALSKA EWA

nauczyciel przyrody, świetlicy

 poniedziałek, 10.40 -11.25

32

KRYSTKIEWICZ BEATA

nauczyciel fizyki, informatyki

 czwartek, 11.40 – 12.20

33

KRYSTKIEWICZ MACIEJ

nauczyciel fizyki, informatyki

 piątek 8.50 – 9.35

34

KUJAWSKA WIESŁAWA

nauczyciel plastyki, świetlicy

 czwartek, 13.30 – 14.30

35

KUPTZ KRZYSZTOF

nauczyciel geografii

 środa, 12.20 – 12.45

36

KWIDZIŃSKA ALEKSANDRA

psycholog szkolny, doradztwo zawodowe

 w godz. pracy psychologa

37

LANDOWSKA JOANNA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 środa, 9.45 – 10.30

38

LIPOWSKI KRZYSZTOF

nauczyciel j. polskiego

 środa, 8.45 – 9.35

39

MACHALSKA JADWIGA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, j. kaszubskiego

 wtorek, 9.45 – 10.30

40

MANTYCH BEATA

nauczyciel religii

 wtorek, 8.50 – 9.35

41

MANTYCH MACIEJ

nauczyciel matematyki, informatyki

 poniedziałek, 11.25 -12.20

42

MARSZALL WIOLETA

nauczyciel j. angielskiego, historii

 wtorek, 9.40 – 10.30

43

MEYER BOGUSŁAWA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 piątek 9.45 – 10.30

44

POMIECZYŃSKI PATRYK

nauczyciel matematyki, informatyki

 czwartek, 10.40 – 11.25

45

PRABUCKA KARINA

nauczyciel biologii

 piątek 10.55 – 10.35

46

RĄPCA JOANNA

nauczyciel j. angielskiego

 wtorek, 8.50 – 9.35

47

REGLIŃSKA – CZŁONKA HENRIETTA

nauczyciel j. polskiego

poniedziałek, 11.35 -12.20

48

RORAFF HANNA

nauczyciel wspomagający – edukacja wczesnoszkolna

 wtorek, 9.45 – 10.30

49

RZEPKA BOŻENA

nauczyciel bibliotekarz

 w godz. pracy bibliotekarza

50

RZESZUTEK DANUTA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

środa, 9.45 – 10.30

51

SCHMIDT MARIA

nauczyciel plastyki, świetlicy

 wtorek, 12.00 – 12.45

52

SCHULZ CELINA

nauczyciel matematyki

 poniedziałek, 13.35 -14.20

53

SILUTA MONIKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 poniedziałek, 9.45 -10.30

54

STYN BEATA

nauczyciel j. polskiego

 poniedziałek, 13.35 -14.20

55

STYN WOJCIECH

nauczyciel wychowania fizycznego

 poniedziałek, 8.45 -9.35

56

SZCZERBA PATRYCJA

nauczyciel j. niemieckiego

 wtorek, 12.45 – 13.30

57

SZEWCZAK PAWEŁ

nauczyciel wychowania fizycznego

--------------------

58

URBANIAK DOROTA

nauczyciel rewalidacji, świetlicy

 poniedziałek, 12.30 -13.15

59

WIŚNIEWSKA MARIA

nauczyciel j. polskiego, informatyki

 poniedziałek, 10.45 – 11.25

60

WIŚNIEWSKI ROMAN

nauczyciel wychowania fizycznego

 środa, 9.45 – 10.30

61

ZACZEK GRAŻYNA

pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

 w godz. pracy pedagoga

62

ZACZEK KATARZYNA

nauczyciel j. angielskiego

 wtorek, 8.00 – 8.45

63

ZAKRZEWSKA KRYSTYNA

nauczyciel matematyki

 wtorek, 10.45 – 11.25